Pergole Sistemleri

 • Pergole Sistemleri

  Pergola tente, kullanımı ve yönetimi en kolay sistemdir. En az manuel tente sistemleri kadar şık olabilmektedir. Kullanım alanları da geniş olup, akrilik kumaş yapısı sayesinde; sıvı geçirmez ve güneş ışınlarını da önemli ölçüde emerek, kullanıldığı alanında her mevsim rahat bir şekilde yaşanabilir olmasını sağlar.

  Bu bakımdan hem kişisel alanlarda hem de işletmelerde kullanılabilecek bir tente sistemi olma özelliğindedir. Sahip olduğu özel motoru ile kolayca açılıp, kapanılabilir yada belirli bir oranda güneşin geliş açısına göre eğimi ayarlanabilir. Kimi otomatik tente sistemi modeller kumandalı olmaktadır. Kumandalı modellerin kontrol edilmesi çok daha kolaydır. Kumanda vasıtasıyla verilecek olan komutlar, doğrudan motor alıcısına ulaştırılır ve böylelikle tente iskeleti, verilen komutlar doğrultusunda hareket ederek, tente sistemini belirttiğiniz şekilde ayarlar.

  Kumandalı otomatik tente sistemlerine ek olarak, bazı modellerin çok daha akıllı olduğunu da söyleyebiliriz. Akıllı tente sistemleri olarak da ifade edebileceğimiz bu otomatik sistemler, güneşin geliş açısına göre otomatik olarak açılıp, kapanmakta yada derecelik eğimini gerçekleştirmektedir.

  Bu sayede sürekli olarak kumanda ile komut vermenize yada kontrol etmenize dahi gerek kalmaz. Sağladığı büyük kullanım kolaylığı sayesinde her türlü işletmelerde ve kişisel yaşam alanlarında dahi otomatik tente sistemi tercih edilebilmektedir.

  Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz otomatik tente sisteminin imalat, satış ve kurulum hizmetlerini vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz otomatik tente sistemi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.