Körüklü Tente

 • Körüklü Tente Sistemleri

  Körüklü tente sisteminin pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerin bir kısmını görsel, bir kısmını da malzeme kalitesi ve işlevsellik bakımından değinebiliriz. Her bakımdan ise memnun kalacağınız bir tente sistemi olduğu su götürmez bir gerçekliktir.

  Oldukça geniş renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu sayede kullanım alanının dekoratif konseptine uygun bir renk yada tasarım seçeneği tercih edilebilir.

  Dilerseniz; tente kumaşı üzerine görsel yada özel yazı, dijital baskı da uygulanabilir. Bu daha çok marka yada sloganını yansıtmak isteyen işletmelerin tercihi olmaktadır.

  Körüklü tente modeli oldukça şıktır. Farklı desen ve renk seçeneklerinin yanı sıra özel baskı da uygulanabilme imkanı mevcuttur. Hem şık hem de kullanışlı ve özelleştirilebilir olması ile işletmelerin oldukça fazla tercih ettiği tente modellerinden birisidir. İşlevsel tente modelidir ve el ile yönetilir

  AVM, Market, Kafe, Mağaza ve daha pek çok işletmeler için kullanışlı modellerdir. Modern bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kullanımı da basittir.Akordion şeklinde açılıp, kapanır. Dilerseniz de; 30-90 derece civarı da eğimi ayarlanabilir.